Opinie o mnie na portalu

“Jesteśmy rodzicami 11-letniej córki. Dziecko samo poprosiło nas, aby porozmawiać z psychologiem, co nas jako rodziców totalnie zaskoczyło, gdyż byliśmy pewni, że dziecko mówi nam o wszystkim. Pani Joasia bardzo szybko zdobyła zaufanie córki, która nikomu nie powiedziała z czym się zmaga, co ją martwi tylko Pani Asi. To świetna psycholog, łagodna, delikatna, o dużym stopniu wrażliwości na krzywdę dzieci. Helenka możne z nią porozmawiać o wszystkim, a my dzięki jej wskazówkom wiemy jak spojrzeć na problem z perspektywy dziecka. Polecamy, dziękujemy i do zobaczenia. Rodzice Helenki.”

“Polecam Panią Psycholog, która bardzo mi pomogła gdy córka weszła w okres buntu. Samotnie wychowuję córkę i ciężko było mi do niej dotrzeć, a pojawił się problem z paleniem papierosów, próbowaniem alkoholu, późnym wracaniem do domu nie o wyznaczonej porze, przesiadywaniem w internecie do poznych godzin nocnych. Pani Joanna szybko nawiązała kontakt z Mają, córka posłuchała rad, stosowała się do tego co zalecała i o co prosiła Pani Asia. Ja również jako rodzic dostałam “prace domowe”. Po prostu polecam bo to dobry psycholog. Mama Mai”

“Jesteśmy rodzicami chłopca 12 letniego. Okres spowodowany nie chodzeniem do szkoły w związku z obecną sytuacją pogłębił u niego uzależnienie od komputera, tabletu, telefonu – krótko mówiąc nie można go odciągnąć od gier. Omija posiłki, przestał dbać o higienę, nic go nie interesuje poza graniem, stał się agresywny, kilka razy zdarzyło się, że chodził spać nad ranem bo przegrał całą noc pod naszą niewiedzą. Znajoma poleciła nam Panią Joannę, gdyż skorzystała z jej pomocy w sprawie podobnego problemu. Polecamy. To miły pomocny psycholog dający konkretne wskazówki co robić. Syn chętnie chodzi na spotkania, nie stresuje się, czuje autorytet. Pani psycholog od razu nawiązała z nim kontakt /my jako rodzice tego najbardziej się obawialiśmy, iż nic jej nie powie, będzie milczał, a tak się nie stało/. Jesteśmy zadowoleni bo widzimy, że jest lepiej i polecamy. Rodzice Szymona”

“Zgłosiliśmy się do Pani Psycholog z dwójką naszych dzieci. Dzieci urodziły się za granicą i mieszkaliśmy poza krajem do ich 12 i 15 roku życia, przeprowadziliśmy się na stałe do Polski. Zmiana szkoły, miejsca zamieszkania, zostawienie kolegów i koleżanek, nowy język, inne obyczaje nie wpłynęły dobrze na zachowanie i odnalezienie dzieci w nowej sytuacji. Nam rodzicom było łatwiej, bo mieszkaliśmy w Polsce wcześniej. Pani Joanna pomogła dzieciom w łagodnej adaptacji do nowych realiów, nie było łatwo, ale my dzięki jej wskazówkom opanowaliśmy sytuację. Jest lepiej, spokojniej, dzieci mówią nawet, że fajniej niż za granicą. Polecamy Panią Joannę, można bez stresu udać się do niej po pomoc. Magda i Karol”

“Pani Asia pomogła naszej 17 letniej córce stanąć na nogi po rozstaniu z chłopakiem. Córka była załamana, baliśmy się o nią do tego stopnia, iż nie zostawialiśmy jej samej w domu. Pani psycholog wie jak podejść do dziecka, jest empatyczna i najważniejsze, że córka jej zaufała. Polecamy i dziękujemy Pani Joannie. Rodzice Klary. Ewa i Grzegorz”

“Do Pani Joanny zaczęła chodzić na terapię nasza 17 letnia córka, nie radziła sobie z atakami paniki oraz wybuchami złości. Widzimy efekty i zaangażowanie dziecka w terapię. Pani psycholog pomogła nie tylko córce, ale my jako rodzice również się pogubiliśmy i potrzebowaliśmy wsparcia. Pani Joanna znała naszą sytuacje rodzinną, była bardzo dobrze zorientowana co się u nas dzieje i korzystamy z jej wsparcia, aby ratować naszą rodzinę. Nie ocenia, jest spokojna, życzliwa, pomaga dziecku i dzięki niej nasza rodzina się trzyma razem. Nie warto zwlekać, jeśli ktoś z Państwa potrzebuje sprawdzonego psychologa polecamy. Ewa i Wojtek”

“Pani Asia pomaga nam w sytuacji gdy córka ma stwierdzoną fobię szkolną. Posiłkujemy się też lekami od psychiatry, które łagodzą symptomy, ale nie rozwiązują problemu. Chcieliśmy polecić panią psycholog, gdyż ma bardzo dobre podejście do dzieci, a przede wszystkim dlatego, iż widzimy poprawę w zachowaniu córki. Blanka i Janek”

“Korzystamy z pomocy Pani Joasi podczas tak trudnego dla nas czasu jakim jest pandemia. U syna z powodu izolacji społecznej nasiliły się lęki i dzięki wizytom online udało się opanować sytuację. My również jako rodzice otrzymaliśmy wsparcie i wzmocnienie psychiczne. Kontynuujemy terapię i dziękujemy. rodzice Marcela”

“Nasza córka miała problem z jedzeniem (córka jest alergikiem), na początku myśleliśmy że jest typowym niejadkiem i zabawiając ją wmuszaliśmy w nią porcje jedzenia. Później sytuacja się zaostrzyła i dziecko odmawiało przyjmowania posiłków, ze stresu wymiotowało. Jako rodzice baliśmy się, że nie zostanie przyjęte do przedszkola. Skorzystaliśmy z konsultacji u Pani Joanny, która pomogła nam zrozumieć sytuację dziecka, dała wskazówki jak mamy postępować podczas karmienia, pomogła nam dotrzeć do przyczyny problemu, który był zupełnie inny – wcale nie związany z jedzeniem, a odmawianie jedzenia było tylko reakcją dziecka na stresową sytuację w której się znalazło i nie umiało poradzić sobie ze skrajnymi emocjami. Jako rodzice polecamy i dziękujemy. Ania i Łukasz”

“Nasza córka była w 7 i 8 klasie wyśmiewana, obrażana, wyzywana przez kolegów i koleżanki z klasy. Dowiedzieliśmy się o tym późno, córka jest teraz w drugiej klasie liceum i pracuje z Panią Joanną nad wzmocnieniem jej, podniesieniem samooceny, aby uwierzyła w siebie i ponownie umiała zaufać kolegom, a przede wszystkim, aby umiała się obronić i nie bała się mówić co się dzieje jak coś złego ją spotyka. Dziecko otworzyło się przed Panią psycholog, czeka na spotkania z nią, po nich wychodzi radośniejsza. Jesteśmy zadowoleni, dziękujemy. Justyna i Piotr”

“Byliśmy u Pani Asi z naszą 13-letnią córką. Mieliśmy problem z tym, iż nic nam nie mówila, nie słuchała nas, zaczęła wracać do domu o której chce, oceny poszły w dół, nasiliły się awantury do tego stopnia, że sąsiedzi wezwali Policję i od tego zdarzenia zainterweniowaliśmy i skorzystaliśmy z wiedzy Pani Asi. To spokojna miła psycholog, nas przekonała bardzo swoim uśmiechem, życzliwością i doświadczeniem, dziecko jej ufa i jest poprawa w zachowaniu còrki, a my z mężem też stosujemy się do jej wskazòwek i mniej krzyczymy. Są efekty, jest spokojniej w domu. Polecamy i dziękujemy. Ewelina i Maciej”

“Zgłosiliśmy się do pani Asi, gdyż còrka panicznie bała się przyszłości. Nie wiedziała co robić w życiu, rezygnowała z wszelkiej aktywności, była jakby w zawieszeniu. Dzięki wizytom otworzyła się bardziej, widać iż chce pròbować nowych rzeczy, zmniejszył się jej lęk przed nieznanym, a my jako rodzice uspokoiliśmy się. Polecamy!! Magda”

“Jesteśmy rodzicami prawie 15-letniego syna u ktòrego znaleźliśmy e-papieros. Syn opuścił się w nauce, zaczął wagarować, reagował złością nawet w drobnych sprawach, pojawiały się przekleństwa i wyzwiska w stronę rodzeństwa. Musieliśmy zareagować inaczej, gdyż nas w ogóle nie słuchał, a traciliśmy z nim kontakt i nie wiedzieliśmy co się w jego życiu dzieje. Nie spodziewaliśmy się, że Pani Joanna nawiąże z nim kontakt już na pierwszym spotkaniu. To mila, przyjazna serdeczna osoba, ktòra swoim spokojem i uśmiechem dociera do dzieci. Polecamy i pozdrawiamy! Paulina i Michał”

“Trafiliśmy do Pani Psycholog, gdyż dorosły już syn, 22 latek nie mógł poradzić sobie w związku z tym, iż przeżył zawód miłosny. Problem był delikatny, syn roztrzęsiony z brakiem chęci do życia. Pani Joanna ma bardzo dobre podejście, spojrzała na problem z innej strony, pomogła synowi. Byliśmy zadowoleni i jako rodzice uspokojeni, a syn wraca do normy po traumie, która go dotknęła. Dziękujemy i polecamy. Weronika”

“Jeśli ktoś będzie chciał skorzystać z pomocy psychologa w sytuacji okołorozwodowej, aby jak najbardziej zmniejszyć napięcie i stres u dzieci, a nie ukrywam iż u dorosłych również to polecam Panią psycholog Joannę Ośka. Dzięki niej udaje nam się jakoś przejść trudny czas, nam pomogła i pomaga nadal. Grażyna”

“Mamy bardzo nieśmiałe i wrażliwe dziecko, któremu bardzo trudno nawiązać kontakt z rówieśnikami, w naszej obecności jest bardzo rozmowne, niestety milczy wśród przyjaciół, rówieśników, w szkole ma trudności z pokazaniem, iż umie, nauczyło się materiału, ta nieśmiałość bardzo przeszkadza w zaprezentowaniu wiedzy. Jesteśmy po kilku spotkaniach z Panią Joanną i widać, że dziecko mimo swojej wrażliwości pokonuje barierę strachu, lęku i zmierza się z otoczeniem. My też wiemy jak mamy dziecko wspomóc, na co zwrócić uwagę, jak je motywować. Dziękujemy! Małgosia”

“Mieszkamy na stałe za granicą i skorzystaliśmy oraz korzystamy z pomocy Pani Joanny przez skype. Na ferie, wakacje czy święta zawsze jesteśmy w Polsce i wtedy w gabinecie pracujemy osobiście nad poprawą naszej atmosfery domowej, a z trójką dzieci nie jest to łatwe. Zgłosiliśmy się z prośbą o pomoc, gdyż większość czasu spędzanego razem poświęcaliśmy na kłótnie i wzajemne obwinianie, a nie na cieszenie się swoją obecnością. Pracujemy nad naszą rodziną pod okiem Pani Asi, bo nic nie poprawia humoru dzieci i naszego jak jej uśmiech i nieoceniające a pomocne podejście. Dzieci spotkania z nią traktują jako niespodziankę, miły czas podczas którego się dowartościują, a nie przymusowy obowiązek. Pozdrawiamy z Norwegii i polecamy 🙂 Wiola”

“Chcę podziękować pani Joannie za pomoc w sprawie córki. Maja jest bardzo wrażliwa, nie mówiła nam jakie ma problemy, oceny mocno poszły w dół, wagarowała, nie mówiła dokąd wychodzi, nie wracała o ustalonej porze. Po kilku spotkaniach udało nam się dotrzeć do córki, spojrzeć na problem ze strony dziecka, zrozumieć a nie oceniać. Dziękuję. Iwona”

“Długo się zastanawialiśmy, czy warto skorzystać z pomocy psychologa i okazało się, że było warto. Pani Asia od razu nawiązała kontakt z synem, a myśleliśmy, że to niemożliwe bo Michał to prawdziwy zbuntowany nastolatek. Mieliśmy problem z papierosami, próbami zaimponowania grupie, nie wracaniem syna o określonej porze do domu. Pani psycholog dotarła i do dziecka i do nas, bo my tez potrzebowaliśmy instrukcji co mamy robić, bo czuliśmy się bezradni. Dziękujemy Pani i polecamy innym rodzicom! Kasia i Piotrek”

“Polecili nam panią Joannę inni rodzice, którzy korzystali z jej pomocy. My już też ją polecamy 🙂 Dziecko ją słucha, stara się, dopytuje się o kolejne spotkanie. Pomogła nam, gdy córka przestała chodzić do szkoły. Serdeczna i kompetentna 🙂 Marzena i Marek”

“Nasza wizyta u pani Joanny była jednorazowa, chcieliśmy zasięgnąć porady w sprawie 2.5 letniej córki. Z gabinetu wyszliśmy dobrze poinformowani, uspokojeni, otrzymaliśmy konkretne wskazówki co robić jak dziecko ma wybuchy złości, płaczu, bije nas. Bardzo przyjemne miejsce, ale tak naprawdę nie chodzi o miejsce, a o doświadczoną psycholog. Miło konkretnie i warto! Ewa”

“Dziękujemy pani Joannie za cierpliwość, zrozumienie i pomoc w sprawie naszej córki Oli. Dziecko było tak zestresowane nową szkołą, sytuacją w klasie, rywalizacją ze strony koleżanek do tego stopnia, że pojawiły się problemy ze spaniem, przyswajaniem wiedzy, córka nie miała ochoty dosłownie na nic. Polecamy, bo pomogła. Iwona”

“Zgłosiliśmy się do Pani Joanny w sprawie naszego syna, który nie chciał słyszeć, iż wkrótce na świecie pojawi się jego starszy brat. Sytuacja była na tyle poważna, iż groził nam ucieczką z domu. Pani Joanna nam pomogła, a głównie dziecku – uspokoiła je, emocje opadły, przedstawiła pozytywna stronę sytuacji. Marta i Wojtek”

“Pani Joanna pomogła nam, gdy córka miała kilkudniowe zaparcia, a ze strony medycznej wszystko było sprawdzone. Umiała podejść do dziecka, córka się przed nią otworzyła i problem z którym się zgłosiliśmy nie pojawia się teraz. Natalia”

“Bylam u Pani Asi z corka, ktora nie wiedziala do jakiej szkoly sie udac, o jakim profilu. Wystarczyly trzy spotkania, aby corka sie uspokoila, obrala kierunek zgodny z tym co lubi, poziom napiecia spadl. Ta pani psycholog jest nadzwyczaj cierpliwa opanowana i mila, lubi dzieci, a one ja lubia. Polecam. Monika”

“Nasze 14-letnie dziecko miało problem z którym nie chciało się podzielić z nami. Pomogła nam pani Joanna. Polecamy ją śmiało rodzicom, którzy mają zamknięte w sobie, żyjące we własnym świecie dziecko. Ta psycholog umiała dotrzeć, jest spokojna, uśmiechnięta. Widać, że lubi dzieci bo chętnie do niej chodzą, pytają kiedy następne spotkanie, po wizycie czują się lepiej, a my tym samym mamy ulgę. Warto skorzystać z pomocy tej psycholog. Renata i Grzegorz”

“Przyszliśmy do pani Joanny z dwoma synami, którzy naszym zdaniem wykazywali cechy uzależnienia od tabletu, telefonu. Myśleliśmy, że nic nie da się zrobić, bo sytuacja pogarszała się, a dało się! Pani psycholog jest miła, spokojna, a dla nas najważniejsze, że chłopcy jej posłuchali. Polecamy! Monika i Grzegorz”

“Pani Asia pomogła nam przeprowadzić bezpiecznie dzieci przez nasz rozwód. Dzieci jej ufają, czują się dobrze, wychodzą uśmiechnięte. Po prostu fajny psycholog. Widać że pracowała za granicą, bo ma bardzo otwarte przyjazne podejście. Mało takich psychologów. Ewelina”

“Pani Asia to bardzo przyjazny psycholog. Moje dwie còrki bały się pòjść na wizytę, a po pierwszym spotkaniu dopytywały kiedy będzie następne. Mogę rekomendować panią Asię jako pogromcę lęków dziecięcych. Potrafi dotrzeć do dziecka i daje konkretne rady rodzicom co mają robić. Helena”

“Gorąco polecam Panią Joasię. Byłam na wizycie z 14 letnią córką. Pani Joasia bardzo pozytywnie ujęła moją córkę, która jest zachwycona z Jej profesjonalizmu i podejścia do niej. Od czasu wizyty cała rodzina słyszy, jaka pani Joasia jest super. Po wizycie z psychologiem szpitalnym córka była niemile rozczarowana i uprzedzona do psychologów, lecz to dzięki pani Joasi córka zrozumiała, że psycholog – psychologowi nie równy. Atmosfera, którą wytwarza pani Joasia poprzez swoje wewnętrzne ciepło i miłą osobowość dała jej poczucie komfortu i rozluźnienia. Jesteśmy przekonani, że dzięki Niej problemy mojej córki zostaną rozwiązane. Julia”

“Wspaniały psycholog, polecam. Sympatyczna, cierpliwa i życzliwa osoba. Ma znakomite wyczucie i wiedzę na temat potrzeb dziecka, świetnie doradza i ukierunkowuje. Pomogła zrozumieć zachowanie mojego synka i już po drugiej wizycie widzimy poprawę! Piotruś ciągle dopytuje kiedy pojedziemy do Pani Joasi 🙂 Alicja”

“Najlepszy Psycholog w Trójmieście! Polecam Panią Joasię. Przemiła osoba, wiecznie uśmiechnięta, pełna serdeczności. Z ogromną wiedzą. Do pani Joasi trafiłam z polecenia z 6 letnia córką. Pomimo wielu wizyt u wielu innych specjalistów, nikt nie potrafił mi pomóc wyjątkiem jest Pani Joasi. Rzadko można spotkać tak życzliwych a przy tym kompetentnych ludzi. Polecam! Wiktoria”

“Psycholog dziecięcy, polecam. Rzadko kogoś polecam, ale Panią Joannę mogę śmiało polecić, ma serce do dzieci! Wspaniały psycholog! Grzegorz”

“Profesjonalna Pomoc Psychologiczna. Miła i uśmiechnięta Pani Psycholog! Polecam Joannę Rosielewską! Nastoletnia córka uwierzyła w siebie, lepiej radzi sobie w relacjach z rówieśnikami! Warto bo widać, że psycholog ma podejście. Ewa”

“Pomoc psychologiczna w Gdyni. Polecam Panią Joasię. Trafiłam do Pani Joasi Rosielewskiej z polecenia, dlatego też chciałabym polecić innym osobą potrzebujących kontaktu ze świetnym psychologiem jakim moim zdaniem jest Pani Joasia. Jeśli ktoś ma problemy szkolne z dzieckiem bardzo polecam Panią Joannę! Warto bo widać efekty w zachowaniu dzieci. Ewa”

“Wspaniały psycholog! Pani Joasia to wspaniały psycholog, posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie. Syna, z którym pracuje traktuje indywidualnie bardzo angażując się w pomoc dla niego. Wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca tyle czasu ile potrzeba, nigdzie się nie spiesząc. Konsekwentna i cieprliwa w dążeniu do celu. Synowi bardzo pomogła i nadal pomaga, widać zmiany w jego zachowaniu. Gorąco polecam, spotkanie z panią Joasią jest warte każdej minuty. Pełen profesjonalizm. Ala”

“Psycholog dziecięcy w Gdyni. Bardzo polecam. Panią Joasię poznaliśmy pół roku temu, syn od pierwszych zajęć pokochał panią Joasię (dziś już nazywaną ciocią). Panią Joasię cechuje wspaniałe podejście do małych pacjentów, niesamowita wiedza, cierpliwość, profesjonalizm i doświadczenie w pracy z dziećmi z różnymi zaburzeniami. Zajęcia prowadzi tak ciekawie, że dziecko wykonuje trudne dla niego zadania w spokoju i do końca. Jej ogromne zaangażowanie w pomoc dla mojego syna i bardzo indywidualne podejście do niego przyniosło i przynosi ogromne efekty. Pani Joasia potrafi także wesprzeć, doradzić i pomóc Rodzicowi, zawsze ma czas aby nas wysłuchać. Na każdy zgłaszany przeze mnie problem miała rozwiązanie, które zawsze pomagało. Bardzo polecam panią Joasię. Ewelina”

“Przesympatyczna psycholog!!! Polecam z całego serca! To pierwszy psycholog, który konkretnie i skrupulatnie zajął się moją Kasią. Pani Joasia to osoba z pasją i powołaniem. Zawsze pomoże i wysłucha, ma konkretne rady i pomysły na pracę z Kasią i zawsze można z nią porozmawiać o swoich obawach, problemach itd. Czuję, że nasza wspólna praca przyniesie efekty!!! Polecam!!!! Ania”

“Dziękuję za pomoc. Pani Joasia w niepowtarzalny sposób potrafi nawiązać kontakt z nastolatką. Wykorzystuje wiele metod, co świadczy o perfekcyjnym podejściu w szukaniu rozwiązania problemu. Gratulujemy! Czas spędzony z Panią Joasią był dla nas dużą inwestycją w budowaniu wzajemnego zrozumienia, wsparcia. Terapia wskazała nam co jest naszą mocną stroną. Dała jasno do zrozumienia, że należy dać sobie prawo i dzieciom do różnych zachowań, pamiętając o podstawowych obowiązkach wobec siebie. Przekonaliśmy się, że praca, którą Pani wykonuje to nie tylko dobry wybór zawodowy, ale przede wszystkim pasja życiowa. Polecam wszystkim, którzy szukają psycholog z powołania. Monika”

“Warto skorzystać z usług psycholog Joanny Rosielewskiej jeśli macie trudności wychowawcze! Umie podejść do dziecka, dziecko cieszy się gdy ma z nią spotkanie i chętnie współpracuje z Panią Asią. Alicja”

“W końcu natrafiliśmy na fajnego normalnego psychologa, który rozumie dziecko i nas! Jeśli szukacie pomocy warto do mgr Joanny Rosielewskiej! Ewa”

“Fajna i miła psycholog, a z rysunku dziecka potrafi tyle wyczytać, że byliśmy zdziwieni. Bardzo zaangażowana!!! Widać, że lubi dzieci i dzieci ją uwielbiają! Kasia”

“Świetny psycholog dziecięcy! Byliśmy z mężem zrezygnowani, traciliśmy nadzieję na poprawę zachowania syna, a Pani Joanna dotarła do niego i w sumie do nas też. Optymistka, zaraża uśmiechem, dzieci ją kochają! Ewa”

“Pani Joanna to świetny psycholog dziecięcy! Moje dziecko przestało chodzić do szkoły, a po wizytach i pracy włożonej przez Panią Asię nie mamy już z tym problemu, wiele też sami zrozumieliśmy i się nauczyliśmy jak postępować. Janina”

“Dziękujemy Pani Asi i polecamy ją innym rodzicom szukającym wsparcia i poprawy zachowania swoich dzieci 🙂 Ela”

“Razem z żoną odwiedziliśmy już kilku psychologów, a do tej pory ona jedyna nawiązała kontakt z dzieckiem. Spokojna, miła i dzieci ją lubią, a to najważniejsze. Piotr”

“Bardzo polecam Joanne Rosielewska jak psychologa dzieciecego. Niesamwicie otwarta, wrazliwa ktora posiada wspaniale podejscie do dziecie. Bardzo profesjonalna Polecam !! Tomek”

“Chciałam polecić wszystkim Rodzicom mającym problemy z dziećmi Panią Joannę Rosielewską. Potrafi dotrzeć do dziecka, nawiązać z nim kontakt, nam jako rodzicom wytłumaczyć całą sytuację i dać wskazówki jak pracować nad dzieckiem. Maja”

“Pani Joanna Rosielewska jest profesjonalnym psychologiem dziecięcym i gorąco polecam jej usługi!!! Po każdej wizycie Kacper jest nie do poznania, uśmiechnięty i pełen życia. Nawet w szkole jest poprawa. Mama Kacpra”

“Polecam usługi Pani Joanny Rosielewskiej, jako psychologa dziecięcego!!! jest profesjonalna i wie co robi. Już po paru wizytach zauważyłem poprawę i nawet uśmiech u syna Kacpra. Jestem bardzo wdzięczny. Tata Kacpra”

“Wspaniała Psycholog 🙂 Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią Joasią. Jedyna osoba, która była w stanie pomóc mojemu synkowi, od roku nikt nie potrafił do niego trafić. Dzięki pomocy Pani Joasi stałam się spokojniejsza i czuję, że żyje mi się lżej. Atmosfera podczas spotkań jest bardzo przyjemna dzięki czemu mój synek nie czuje się spięty i swobodnie może mówić o swoich przemyśleniach i uczuciach. Pani Joasia jest nie tylko najlepszym psychologiem jakiego spotkałam, ale również przemiłą i empatyczną osobą. Dziękuję i z całego serca polecam innym. <strong>Kasia”

“Pomoc psychologoiczna – Polecam! Spotkania z Panią Joanną bardzo pomogły mojemu 7 letniemu synkowi. Czuję się dzięki nim pewniejszy siebie i spokojniejszy. Pani Joanna jest bardzo ciepłą, serdeczną i naturalną osobą. Z czystym sumieniem polecam Panią Joannę. Kasia”

“Dziękuję 🙂 Dziękuję pani Joannie za znalezienie sedna problemu, z którym od lat borykał się borykał mój 15 letni syn. Panią Joannę polecam wszystkim, którzy szukają pomocy psychologicznej dla swojego dziecka. Marta”

“Psycholog dziedzi i młodzieży – Polecamy. Jeśli ktoś z Państwa szuka psychologa godnego polecenia to z całego serca polecamy Panią psycholog Joannę Rosielewską z Gdyni ul. Starowiejska 1. Ma wspaniałe podejście do dzieci, potrafi nawiązać z nimi kontakt, jest bardzo sympatyczna i rzeczowa. Dziękujemy za spotkania z Adasiem 🙂 Rodzice Adasia”

“Psycholog dzieci i młodzieży – polecam. Pani Joasia to wspaniały psycholog. Jeśli ktoś walczy z depresją dziecięcą to bardzo ją polecam. Już po kilku spotkaniach widać efekty!!! Rodzice Paulinki”

“Gorąco polecam Panią Joasię. Jeśli ktoś szuka sympatycznego, bezpośredniego i kontaktowego psychologa dla młodzieży, umiejącego zrozumieć problem i starającego się go rozwiązać, a jednocześnie nawiązującego dobry kontakt z młodzieżą to psycholog Joanna Rosielewska jest warta zaufania. Mama Ewy”

“Wspaniała psycholog!!! Najlepsza psycholog na całym świecie 🙂 Pani Joanno bardzo dziękuję za pomoc psychologiczną przy moim dziecku!!! Aneta”

“Pomoc psychologiczna na najwyższym poziomie. Pani Joasia jest ekspertem i znakomitą specjalistką. Cenię Ją za zaangażowanie, serdeczność i cierpliwość. Nauczyła mnie jak komunikować się z dziećmi, dbać o moje i ich potrzeby. Polecam każdemu! Niezwykle cieszę się z czasu, który zainwestowałem w spotkania w Panią Joasią, serdecznie dziękuję! Kasia W.”

“Pomoc psychologiczna w Gdyni. Pani Joasia to osoba szalenie profesjonalna!!! Otworzyła mi oczy na to czego nie widziałam. Uważam, że każdy kto do Niej trafi ma niesamowite szczęście, bo jest to psycholog w pełni oddana temu co robi. DZIĘKUJĘ BARDZO Pani Joanno 🙂 Aneta”

“Psycholog dziecięcy w Gdyni. Najlepsza psycholog dziecięca! Potrafi słuchać, ma niesamowicie trafne spostrzeżenia, posiada wysoką kulturą osobistą i jest przy tym bardzo sympatyczna. Gorąco polecam! Alicja”

“Pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży w Gdyni – opinia. Jestem w pełni uznania dla Pani psycholog. Podejście pierwsza klasa! Znajomość problematyki bardzo dogłębna. Zaproponowana pomoc psychologiczna dla mojego syna bardzo trafiona, a co najważniejsze pozytywny efekt po. Pani Joasia kocha swoją pracę i to się po prostu czuje. Z czystym sumieniem polecam. Anna”

“Dziękuję za pomoc 🙂 Po długich i intensywnych poszukiwaniach dobrego psychologa dla dziecka dostaliśmy namiar na Panią Joasię z Gdyni i w końcu dowiedzieliśmy się co dolega naszemu dziecku. Pani Joasia jest bardzo zaangażowana, pomogła nam zrozumieć co się dzieje i jak postępować, żeby była poprawa. I jest poprawa, a to najważniejsze! Bardzo gorąco polecamy Panią Joasię! Anna”

“Problem rozwiazany 🙂 Pani Joasia jest bardzo rzeczowa, dokładna i uprzejma. Dokładnie słucha, wypytuje o wiele szczegółów, po czym proponuje kilka rozwiązań problemów. Czułyśmy, że zostałyśmy zaopiekowane w odpowiedni sposób. Dziekujemy za pomoc 🙂 Michalina”

“Psycholog dla dzieci z powołaniem. Pani psycholog dostaje od wszystkich 6 gwiazdek, wcale mnie to nie dziwi i zgadzam się z tym w zupełności. Być dobrym psychologiem to jeszcze nie wszystko… trzeba jeszcze umieć być człowiekiem, a Pani Joasia właśnie potrafi zjednać sobie ludzi profesjonalizmem, uśmiechem, życiową mądrością, wiedzą, naturalnością i autentyczną troską o dziecko. Myślę jednak, że największą rekomendacją jest reakcja mojego syna, który ze szczerym uśmiechem jedzie na wizyty. Bardzo polecam Panią Joasię. Iwona”

“Wspaniała Psycholog! Pani Asia to ciepła, serdeczna, rozumiejąca, NAPRAWDĘ słuchająca pacjenta PSYCHOLOG z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Idealnie dobiera rodzaj i sposób pomocy do potrzeb pacjenta. W końcu ktoś potraktował poważnie i z troską moje dziecko, dzięki czemu spotkania przyniosły dużą ulgę, zarówno mojemu synowi jak i mnie. Wiem, że miałem ogromne szczęście trafiając do gabinetu Pani Asi. Dziękujemy za pomoc Pani Asiu 🙂 Tata Szymona”

“Psycholog w Gdyni dla dzieci i młodzieży. Pani Joasia Rosielewska to psycholog z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Syn i córka bardzo jej ufaja, chętnie chodzą na zajęcia. Świetnie układa się nam również współpraca rodzice-psycholog. Z czystym sumieniem polecam 🙂 Ewa”

“Psycholog w Gdyni. Pani Joasia bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dzieckiem, potrafi zbudować relacje oparte na zaufaniu. Jest osobą bardzo zaangażowaną, traktuje małego pacjenta i jego problemy bardzo poważnie. Polecam. Natalia”

“Podziękowania dla Pani Joasi. Panią psycholog Joasię szczerze polecam wszystkim, którzy mają problemy z pociechami. Mój 7-letni syn ma dość duże problemy w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami. Po spotkaniach z Panią Joasią zauważyłam, że syn chętniej wychodzi do szkoły oraz znacznie więcej opowiada o tym co w szkole się wydarzyło. Wydaje się bardziej śmiały i otwarty. Pani Joasia logicznie wytłumaczyła nam co może być źródłem problemu i jak sobie z tym radzić, dzięki czemu możemy kontynuować i podtrzymywać efekty terapii w domu. Szczerze polecam! Aleksandra”

“Pomoc dla nastolatka. Zgłosiłam się po poradę do Pani Asi ponieważ miałam bardzo duży problem z dogadaniem się z moim nastoletnim synem. Kontakt do Pani Asi dostałam od koleżanki z pracy, która bardzo zachwalała tą psycholog. Decyzja o kontakcie właśnie z Panią Asią była bardzo trafna. Teraz żałuję, że tak długo zwlekałam ze zwróceniem się o pomoc do specjalisty. Dzięki Pani Asi znajduję z synem wspólny język, a i on zmienił swoje podejście do mnie. Bardzo dziękuję za pomoc Pani Asiu. Natalia”

“Wspaniała Psycholog! Przemiła, kompetentna, wysłucha, wesprze i pomoże :). Ogromnie ciepła i cierpliwa, ma czas by wysłuchać i odpowiedzieć na każde pytanie, rozwieje każdż wątpliwość. Niezmiernie się cieszę, ze znalazlam Panią Asię 🙂 Polecam z całego serca! Natalia”

“Podziękowania dla Pani Joanny Rosielewskiej. Trafiłam do Pani Joanny Rosielewskiej z moim 10 letnim synem, który miał problemy z koncentracją i nadpobudliwością, a co za tym idzie problemy z nauką. Pani Joanna jest osobą bardzo sympatyczną i ma bardzo dobre podejście do dzieci dlatego kontakt z moim synem jest na najwyższym poziomie. Ja jako rodzic również potrzebowałam rozmowy i odpowiedzi na kilka pytań i tutaj Pani Joanna również okazała się bardzo skuteczna i pomogła mi zrozumieć dużo rzeczy. Dzięki niej spojrzałam inaczej na sprawy dotyczące mojego dziecka. Bardzo polecam. Patrycja”

“Bardzo dobry psycholog! Polecamy Panią Joasię z pełną odpowiedzialnością. Ma doskonałe podejście do dzieci. Potrafi zdiagnozować na czym polega problem (nawet ten najbardziej ukryty i najmniej oczywisty), a Jej praca przynosi wymierne efekty. Córka jest bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joasią, a my dzięki temu szczęśliwi. Polecamy!!! Edyta i Andrzej”

“Dziękujemy za pomoc Pani Asiu 🙂 Panią Asię poleciła mi znajoma, która również przechodziła ciężki okres ze swoją pociechą. Córka cierpi na lekkie zaburzenia emocjonalnie, które mają wpływ nie tylko na jej kontakt z rówieśnikami, ale również z nami – rodzicami. Córka nie radziła sobie w szkole, wyszukiwała najdziwniejsze wymówki, aby tylko nie iść do szkoły. Nie chciała rozmawiać ani ze mną, ani z mężem. Nie radziliśmy sobie. Pani Asia spadła nam z nieba. Już po kilku spotkaniach, można było zauważyć poprawę. Córka z chęcia zaczeła chodzić do szkoły, a nawet uczęszczać na zajęcia poza lekcyjne. Jestem z niej bardzo dumna. Pani Asia ma wspaniale podejście do dzieci. Profesjonalna, a tym samym bardzo ciepła i sympatyczna. Bardzo szybko zdobyla nasze, jak i córki zaufanie. Gorąco polecam! Kinga”

“Pomoc psychologiczna dla nastolatki. Pani Joasia to profesjonalna i jednocześnie miła, sympatyczna osoba. Bardzo szybko zjednała sobie sympatię mojej 15 letniej córki. Dzięki pomocy Pani Joasi trudny czas jaki przechodziła moja córka ma już za sobą. Dziękuję 🙂 Iwona”

“Wspaniała psycholog! Nigdy jeszcze nie spotkałam tak miłej, empatycznej i życzliwej osoby. Pani Asia to psycholog z powołania, który potrafi wysłuchać, zdiagnozować i porozmawiać. Poza tym nawiązuje świetny kontakt z dzieckiem, które ciągle dopytuje się o termin następnej wizyty. Pani Asiu dziękujemy za pomoc! Ewa”

Adres: Gdynia, Zgoda 8

Telefon: 796 501 004

Email: joannaoska.psycholog@gmail.com

error: Content is protected !!